Női
Jó volt a kezdés
Három edzés után pénteken lejátszotta első, szombaton pedig már a második „meccsét” az ETO bronzérmes csapta. Persze nem vérre menő játék volt, hiszen a felkészülés első egymás közötti próbái – ahol Pintér Attila többször is megállította az órát - a gyakorlás jegyében zajlottak. A szombati kétszer huszonöt perces találkozón a mester már megpróbálta beilleszteni keretébe a két új igazolást is, de természetesen a régi játékosok is pályára léptek, nem is akárhogyan, Aleksidze például több gólt is szerzett…