Nem kezdődött jól a mieink számára a harmadik helyezett veszprémiek elleni hazai rangadó, a 11. percben ugyanis Csáki Armand öngóljával a látogatók szerezték meg a vezetést. Csapatunkat felrázta a kapott gól, és totális offenzívába mentünk át, s noha sokáig úgy tűnt, a vendégek „kivédekezik” maguknak a három pontot, a 86. és a 88. percben Herczeg Marcell talált be, így végül 2−1-re mi diadalmaskodtunk.

Nagy Ádám vezetőedző: − Az első húsz percben nem volt éles a csapat, aminek az lett az eredménye, hogy mi rúgtuk az ellenfelünk gólját is. Ezt a zavart sikerült eloszlatni, a játékunk is folyamatossá vált, és a ránk jellemző dinamikus és domináns futball egyre jobban teret nyert a mérkőzésen, a nagyon nehéz és mély játéktér ellenére. A második félidőben a hősiesen küzdő ellenfél vonalait nagy kihívás volt feltörni, de türelmesek voltunk és tartottuk magunkat a stílusunkhoz, két nagyszerű kombinatív bontással sikerült megfordítani az eredményt. Felborult a pálya, igazságtalan lett volna, ha ezen a mérkőzésen három pont nélkül maradunk.

NB III, Északnyugati csoport, 22. forduló

ETO Akadémia−VSC 2015 Veszprém 2−1 (0−1)

Gól: Herczeg M. (86., 88.), ill. Csáki A. (11. – öngól)

ETO: Kocsis B. – Deákovits (Varga O., 65.), Csáki A., Grozdanic, Mitring (Rátonyi, 65.), Bíró B., Beqja, Décsy, Skvarka, Moharos (Garamszegi-Gréczy, 78.), Herczeg.

Veszprém: Héninger – Dobsa, Kószás, Molnár B., Magyar Zs., Tóth M., Somogyi R., Baldauf (Volter, 51.), Szabó K. (Szűcs Á., 87.), Dömötör, Kiss Á.