Vereséggel kezdte a Duna-kupát csapatunk
A hagyományteremtő jelleggel megrendezésre kerülő Duna-kupa elődöntőjében az ETO FC a román élvonalban szereplő Csíkszereda FK ellen lépett pályára. A hatvan perces mérkőzést az erdélyi csapat nyerte 3-1-re, így a bronzért léphet pályára együttesünk holnap.
1-1
2-7
0-3
0-2
1-1
3-2
0-3
1-3