Női
NBII: A fiatalok bravúrja
Az ETO szinte kizárólag fiatalokkal kiálló kerete utolsó hazai találkozóján a Gyirmót együttesével játszott. A teltházas, délutáni találkozó a nagy meleg ellenére is remek iramúra sikeredett, bár a vendégek szerezték meg a vezetést, a szünetre már 1-1-es állással vonultak a csapatok. A győri srácok láthatóan teher nélkül fociztak, a második félidőben három helyzetükből, háromszor jártak sikerrel, míg a bajnokaspiráns kék-sárgák lehetőségei sorra kimaradtak, így végül megérdemelt ETO-s győzelemmel zárult a kilencven perc.