Harmadik tanévzáró
A tanításban lazább, programokban viszont cseppet sem hiányos utolsó hét végére értek gimnazistáink, tegnap délelőtt például a sporttörténeti kiállítást tekintették meg az osztályok. Ma délelőtt viszont már a kissé rendhagyó tanévzáróját tartotta a Fehér Miklós Gimnázium, a létesítmény VIP termében gyülekezett a három évfolyam, ahol az iskola igazgatója, Horváth Zsolt értékelte az elmúlt esztendőt. A kivetített, érdekes statisztikák után, a számszerű értékelésre is sor került, a diákok a termekben, osztályfőnöküktől vehették át bizonyítványaikat. Az utolsó nap ezzel véget ért és megkezdődött a szeptemberig tartó vakáció!