Első tavaszi bajnoki mérkőzésén lépett pályára az ETO Akadémia csapata, amely hazai pályán fogadta a Balatonfüred gárdáját. Együttesünk az első félidőben sokáig nem tudta bevenni a Veszprém megyeiek kapuját, ám a 41. percben megötr a jég, Moharos Leó talált a hálóba. A szünet után Rédling Kevin révén viszonylag gyorsan egyenlítettek a vendégek, ám Moharosra nem volt ellenszer, a 19 éves szélső a 69. percben újra betalált, ezzel egyben a 2−1-es végeredményt is beállította.

Nagy Ádám vezetőedző: − A mérkőzés végig kontroll alatt tartottuk, igaz az ellenfelünk nagy bedobásai veszélyt jelentettek, ettől függetelenül teljesen megérdemelt a győzelmünk. A legnagyobb tanulság a jövőre nézve továbbra is az, hogy önerőből kell intenzitást és dominanciát fenntartanunk, hogy az ilyen és ehhez hasonló mérkőzéseken egy percig ne forogjon veszélyben a három pont.

NB III, Északnyugati csoport, 18. forduló

ETO Akadémia-Balatonfüredi FC 2−1 (1−0)

Gól: Moharos (41., 69.), ill. Rédling (54.)

ETO Akadémia: Ruisz – Selyem, Csorba D., Csáki, Deákovits, Kiss M., Herczeg, Mitring (Varga O., 87.), Tollár (Pálfalvi, 64.), Rátonyi (Garamszegi-Géczy, 64.), Moharos (Csala M., 84.). Vezetőedző: Nagy Ádám.

Balatonfüredi FC: Iváncsics – Rédling, Lencse, Sárossy, Mayer G., Burucz, Szabó B., Hideg (Tóth L., 46.), Tóth G., Irmes (Berzsenyi, 73.), Molnár K. (Lórántfy, 67.). Vezetőedző: Szabados Tamás.